EATFATLESS

Shëndeti i jashtëm fillon nga brenda

Shërbimet tona

Mirësevini në shërbimet tona të ushqimit të shëndetshëm! Ekipi ynë është i përkushtuar t’ju ndihmojë të arrini qëllimet tuaja të të ushqyerit të shëndetshëm dhe të përmirësoni mirëqenien tuaj të përgjithshme.

Ne ofrojmë një sërë shërbimesh për të mbështetur udhëtimin tuaj drejt një stili jetese të shëndetshëm, duke përfshirë:

Turne në dyqane ushqimore

Na lejoni t’ju ndihmojmë të lundroni në dyqan ushqimor dhe të bëni zgjedhje më të shëndetshme kur bëni blerje. Dietologët tanë të regjistruar do të ofrojnë këshilla dhe truket për zgjedhjen e ushqimeve me vlera ushqyese dhe shmangien e opsioneve jo të shëndetshme.

Planifikimi i personalizuar i vakteve

Planifikimi i personalizuar i vakteve: Dietologët tanë të regjistruar do të punojnë me ju për të krijuar një plan vakt të personalizuar që i përshtatet nevojave dhe preferencave tuaja specifike. Ne marrim parasysh qëllimet tuaja shëndetësore, kufizimet dietike dhe alergjitë ushqimore për t’u siguruar që po merrni të gjitha lëndët ushqyese që ju nevojiten.

Kurse gatimi

Mësoni se si të përgatisni ushqime të shijshme dhe të shëndetshme në shtëpi me klasat tona interaktive të gatimit. Kuzhinierët tanë me përvojë do t’ju mësojnë se si të krijoni ushqime të ekuilibruara duke përdorur përbërës të plotë dhe të papërpunuar.

Kërkoni këshillën tonë!

Ne jemi të përkushtuar t’ju ofrojmë burimet dhe mbështetjen që ju nevojitet për të arritur qëllimet tuaja të ushqimit të shëndetshëm. Na kontaktoni për të mësuar më shumë rreth shërbimeve tona dhe për të filluar udhëtimin tuaj sot!

Si mund të ndihmoj

Unë mund të ofroj udhëzime dhe mbështetje të vlefshme për individët që kërkojnë të përmirësojnë shëndetin dhe mirëqenien e tyre të përgjithshme përmes ndërhyrjeve dietike të personalizuara.

Plane vaktesh të personalizuara

Duke vlerësuar qëllimet tuaja individuale të shëndetit, preferencat dietike dhe çdo shqetësim specifik shëndetësor, unë mund të krijoj plane vaktesh të personalizuara të përshtatura për nevojat tuaja unike, duke u siguruar që të përmbushni kërkesat tuaja ushqyese duke shijuar vakte të shijshme dhe të balancuara.

Edukimi i të ushqyerit

Unë mund t’ju ofroj njohuri dhe kuptim për lëndët ushqyese thelbësore, kontrollin e porcioneve dhe zgjedhjet e ushqimit të shëndetshëm, duke ju fuqizuar të merrni vendime të informuara që promovojnë zakone më të mira të të ngrënit dhe ndryshime afatgjata të stilit të jetesës.

Shëndeti i tretjes

Nëse keni probleme me tretjen si fryrja, kapsllëku ose sindroma e zorrës së irrituar (IBS), unë mund të rekomandoj një dietë miqësore me zorrët dhe të këshilloj për ushqimet që promovojnë një mikrobiom të shëndetshëm të zorrëve, duke përmirësuar shëndetin tuaj të tretjes dhe rehatinë e përgjithshme.

Menaxhimi i peshës

Pavarësisht nëse synoni të humbni, fitoni ose ruani peshën, unë mund të zhvilloj një plan të qëndrueshëm dhe realist për t’ju ndihmuar të arrini peshën tuaj të dëshiruar në mënyrë të sigurt dhe efektive, duke marrë parasysh përbërjen e trupit tuaj dhe faktorët metabolikë.

Gjetja e një ekuilibri mund të jetë e vështirë, por të ushqehesh shëndetshëm nuk duhet të jetë

Fillimi i një udhëtimi drejt shëndetit më të mirë mund të ndihet dërrmues, por me udhëzimet dhe qasjen e duhur, të ngrënit shëndetshëm nuk duhet të jetë një detyrë e frikshme. Duke punuar me mua, ju mund të zbuloni një mënyrë të ekuilibruar dhe të këndshme për të ushqyer trupin tuaj, duke e fuqizuar veten për të bërë zgjedhje të qëndrueshme që çojnë në një mënyrë jetese më të shëndetshme dhe më të lumtur.

Rreth Markos

Përshëndetje, emri im është Marco Gairing, unë jam pronari dhe CEO i kompanisë. Unë jam zviceran dhe vendlindja ime është St. Gallen, kam lindur në vitin 1967.

Unë jam një trajner i stërvitur vitaliteti. Siç sugjeron fjala, më intereson gjithçka që ka të bëjë me jetën time. Të kujdesem për shëndetin tim është thirrja ime.

Më pëlqen të lexoj dhe të edukoj veten. Më pëlqen të shkoj në natyrë për të përjetuar të gjitha gjërat e bukura. Kafshët, pemët, ngjyrat, ajri i pastër.

Unë e dua punën time, të ndihmoj njerëzit është pasioni im. Kjo është arsyeja pse unë zhvilloj terapi që çojnë në sukses dhe jam i lumtur të përcjell njohuritë e mia.

Marco Gairing

Duajeni veten mjaftueshëm për të jetuar një mënyrë jetese të shëndetshme.

Merr stërvitje!

Gati për të marrë kujdesin për shëndetin dhe mirëqenien tuaj? Merrni stërvitje nga unë sot dhe filloni një udhëtim transformues drejt një stili jetese më të shëndetshëm. Filloni të bëni ndryshime pozitive që zgjasin gjatë gjithë jetës dhe zhbllokojnë potencialin e plotë të mirëqenies suaj. Më kontaktoni tani për të caktuar seancën tuaj të parë!

Email Adresa

info@eatfatless.com

Më telefono

+41 78 663 35 00

Më Vizito

Ilidenska 18/A / kati 7
Tetovë 1200, Maqedonia e Veriut